صنایع دستی و تاثیر آن بر داستان هدایای تبلیغاتی برند شما

صنایع دستی و هدایای تبلیغاتی صوفی soophi

اهمیت و تاثیر تبلیغات در رونق هر کسب و کاری از دید هیچ کسی پوشیده نیست؛ چه بسا این تبلیغات با روشی هوشمندانه و همراه با سلیقه ارائه شود. یکی از مرسوم ترین روش های در ارائه هر کسب و کار استفاده از هدایای سازمانی و تبلیغاتی است.

هدایای تبلیغاتی صوفی سعی دارد تا با فراهم کردن مجموعه ای کامل از هدایای تبلیغاتی و سازمانی کاربردی و تزئینی در بسته بندی های خاص و شکیل در کنار سازمان های نیک اندیشی و آینده نگر باشد که درصدد هستند با انتخاب هدایای مناسب برای مشتریان و کارمندانشان تجربه ای منحصر به فرد خلق کنند.

صوفی با در نظر گرفتن هویت و اهداف سازمان ها و نیاز و سلایق مخاطبانشان، بازار متنوع محصولات و هدایای تبلیغاتی را جستجو کرده تا بهترین ست های هدیه و همچنین تک محصول های مناسب را ارائه دهد.

ما در انتخاب هدایای تبلیغاتی بسیار دقیق و با حساسیت عمل می کنیم تا همواره رضایت مشتریانمان را داشته باشیم.

.

تاثیر هدایای تبلیغاتی بر برندینگ

امروزه استفاده از شیوه‌های تبلیغاتی برای توسعه کسب‌و‌کار، به یکی از عوامل غیر قابل چشم پوشی تبدیل شده است. در این راستا هدایای تبلیغاتی به عنوان یکی از پرکاربردترین گزینه‌ها، نقش پر رنگی در توسعه برند و تجارت ایفا می‌کند.

این شیوه تبلیغاتی منحصر به فرد، با ایجاد حسی نیک در مخاطب، برند شما را به شکلی هرچه خوشایندتر به مشتریان معرفی خواهد کرد.

آگاهی به هزینه‌بر بودن تبلیغات بر کسی پوشیده نیست، اما این میزان هزینه در هر روش متفاوت خواهد بود. هدایای تبلیغاتی از سایر گزینه‌ها هزینه کمتری خواهد داشت و علاوه بر آن با تاثیر بیشتر ارزش خود را دوبرابر می‌کند.

همچنین ماندگاری به نسبت بالاتر این شیوه بازاریابی، شانس معرفی برند به افراد بیشتری را به ارمغان خواهد آورد.

حتی با این کار، هدایا می‌توانند جایگزین مناسب‌تری برای کارت ویزیت باشند، که بسیار مقرون به صرفه و ماندگارتر نیز خواهند بود. همچنین هدایای تبلیغاتی باعث ایجاد وفاداری در مشتریان می شوند.

در واقع با دادن هدیه، خاطره‌ای خوش در ذهن مشتری و مخاطب ایجاد می‌شود و این حس نیک، باعث تضمین نسبی وفاداری مشتریان  می‌شود. این اتفاق حتی برای هدایای ارزان قیمت هم صدق می‌کند و الزامی نیست که با هدایای تبلیغاتی خاص به این اطمینان دست پیدا کرد.

.

صنایع دستی و تاثیر آن بر داستان برند شما

هدایای تبلیغاتی از هر نوع و شکل، در راستای معرفی کسب‌وکار شما به مشتریان میپردازد.

هدیه‌ی شما با داشتن راه‌های ارتباطی موثر و به نمایش گذاشتن برند شما به سادگی یک راه حل تجاری را به مخاطبتان نشان می‌دهد.

آیا تا به حال داستان سرایی را روشی قدرتمند برای بازاریابی دانسته‌اید؟

خوب است بدانید شرکت شما داستانی برای به اشتراک گذاشتن نیز دارد. با ساختن یک روایت تجاری خوب، مشتریان فوراً احساس ارتباط و اشتیاق می‌کنند تا درباره محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید اطلاعات بیشتری کسب کنند.

.

روایتی از جنس اعتماد

این داستان تلاش بر بازگویی برخی حقایق به صورتی جذاب و ماندگار را دارد.

برای مثال شما همواره برای مشتریانتان ارزش و احترام مخصوصی قائل بوده‌اید. برای ابراز این ویژگی نیاز به روایتی دارید تا توجه مخاطبتان را به این نکته جلب کنید. چون گفتن مستقیم این حرف آنچنان که باید موثر عمل نخواهد کرد.

یکی از راه‌ها برای بیان “داستان برند” استفاده از محصولات تبلیغاتی است. با ایجاد روش‌های هوشمندانه برای به اشتراک گذاشتن داستان برند شما، مشتریان ارتباط عمیق‌تری با هدف شما را تجربه می‌کنند. یک داستان فکر شده، برای ایجاد یک مدل تجاری منسجم و هدفمند نیاز است.

این که آیا شما درگیر صنعت مالی هستید یا صاحب خدمات دیگری هستید تفاوت چندانی ندارد. یک روش هوشمندانه برای نشان دادن نام تجاری شما از طریق کمپین‌های محصول تبلیغاتی موثر است. به این فکر کنید که بتوانید روش‌ خلاقانه‌ای برای بیان داستان برند خود از طریق محصولات تبلیغاتی ارائه دهید. اما آیا همه محصولات دارای این محتوای جذاب هستند؟

.

صنایع دستی، یک پیشنهاد ویژه

اگر قرار باشد هدیه‌ای عمیقاً مخاطب را درگیر خود کند باید ویژگی منحصر به فردی را داشته باشد. صنایع دستی از محصولات خاص و ویژه‌ای است که برای برخی شرایط و مخاطبین این حس عمیق را به وجود می‌آورد. صنایع دستی ایرانی با ریشه داشتن در هنر و فرهنگ غنی پارسی، موجب ایجاد ارتباطی عمیق می‌گردد. درواقع حسی که از یک گلدان میناکاری شده دریافت می‌کنید، فارغ از تمام ویژگی‌های ظاهری، به یک پیش زمینه ایرانی نیز مرتبط است. حال و هوای این هدیه با نمونه‌ دیگری قابل قیاس نیست.

.

هدیه ای بروز و اصلاح شده

در سال های اخیر، بازاریابی تبلیغاتی شاهد یک تغییر اساسی بوده‌. برندها به جای این که نوشته‌ها و تبلیغات بی‌شماری را با خود یدک بکشند، داستان خود را با مصرف کنندگان به اشتراک می‌گذارند. مردم می‌خواهند با داستان برند شما ارتباط برقرار کنند و احساس کنند که همه چیز صمیمانه و قابل دسترسی است.

صنایع دستی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نفیس، دقیقا چنین عملکردی را از خود به نمایش می‌گذارد. یک بشقاب الماس کاری شده بدون هیچ حرف اضافی، اتمسفر و یک ارتباط صمیمانه را با خود به همراه دارد. عناصر مینیمال زیبایی که به روی این دست‌سازه‌ها قرار گرفته‌اند، به این سادگی در نگاه اول کمک می‌کند.

تمرکز هنرمند ایرانی برای شکل دادن روح اثر چیزی نیست که نمونه‌اش را با گران‌ترین هدایا نیز بتوان ایجاد کرد. از آنجایی که واسطه ما یک سفال مینا کاری شده یا یک محصول خاتم کاری است، پس می‌توان از این جادوی درونی هم استفاده کرد. هدیه‌ی شما کالایی خشک و بی هویت نیست، پس قطعا پتانسیل بسیار بالایی برای انتقال یک مفهوم را نیز دارد.

.

هدیه‌ای متعهد

زمانی که برای یک مدیر، پزشک یا فردی با جایگاه سازمانی ویژه، قصد تهیه هدیه‌ای را داشته باشید، این جزییات به شدت کارساز و بااهمیت خواهند بود. شما می‌خواهید که کنترل همه‌چیز را در دست بگیرید تا حس نامطلوبی از سمت شما و به واسطه هدیه‌تان انتقال پیدا نکند.

بهترین راه برای کنترل این وضعیت، اعتماد به هدیه‎‌ است. صنایع دستی در این وضعیت منعکس کننده تفکر شما خواهد بود و به خوبی از عهده انتقال این حس برمی‌آید.

این نه تنها یک هدیه تبلیغاتی عالی برای مخاطب شما است، بلکه مشتریان همیشه این محصول را به عنوان نمادی از شما به خاطر خواهند آورد. حتی ممکن است این موضوع را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارد. این دقیقا همان داستان برندی است که ممکن است برای دفعات بسیار از شما تعریف شود.

یک تابلوی معرق برای سالیان سال در کنار مشتریان شما باقی می‌ماند. طول عمر صنایع دستی یکی از ویژگی‌های عالی این هدایا به حساب می‌آید. علاوه بر این به عنوان یک باور دیرینه این آثار هنری زیبا هرچه قدمت بیشتری داشته باشند ارزشمندتر نیز می‌شوند. تصور اینکه بعد از چند سال هدیه‌ی شما همچنان یادآور حسی نیک از سوی شما باشد واقعاً فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

.

هدیه ای خاص و یونیک

به این فکر کنید که مشتریان چگونه تفاوت بین شما و رقبا را درک می‌کنند؟

نمونه های زیادی از شرکت‌ها وجود دارد که راهی منحصر به فرد برای این تفاوت از طریق داستان برند پیدا کرده‌اند.

فکر کردن در مورد صنایع دستی به عنوان هدیه، دیدگاه ما را نیز تغییر می‌دهد. اگر ما آن‌ها را در درجه اول به عنوان هزینه‌های بازاریابی در نظر بگیریم، پس احتمالا برای فاز تکمیلی به دنبال این هستیم که چگونه هزینه را به حداقل برسانیم و تأثیر برند را به حداکثر برسانیم. در اصل، این تفکر ما صرفا دارای یک ذهنیت اقتصادی است.
اما به عنوان صاحب یک تفکر، ابتدا بهتر است درباره گیرندگان فکر کنیم. اینکه در هنگام دریافت هدایا چه احساسی خواهند داشت؟ بنابراین، سطح بالاتری دیدگاه در رابطه با هدایای تبلیغاتی در پیش روی ما قرار می‌گیرد.

تصور کنید اگر این دو فعالیت بتوانند شما را به اهدافتان نزدیک کنند، چقدر فوق‌العاده خواهد بود! با ایجاد یک فرآیند و با تمرکز بر روی داستان منحصر به فرد برند خودتان، نه تنها تجارت خود را مدیریت می‌کنید بلکه می‌توانید شاهد قدرت روایت و اهمیت آن در یک استراتژی نیز تجاری باشید.

امیدواریم که از این مطالب بهره برده باشید و شما نیز در راه روایت برندتان موفق عمل کنید.

چنانچه قصد آشنایی بیشتر با هدایای تبلیغاتی و انواع صنایع دستی را دارید، به کارشناسان فروش ما در صوفی مراجعه فرمائید.

.

پیج ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منو اصلی